+370 671 28585 info@mediadia.com
Communication for business

Simfonijos – ne vaistinėms reklamuoti

Simfonijos – ne vaistinėms reklamuoti

Šiandien sunkiai įsivaizduojame vaizdinę medžiagą, kurioje nebūtų jokio garso. Kai mus supa darniai skambantys garsai, galime jų nepastebėti, tačiau prireiktų tik sekundės tylos arba triukšmo, kad atkreiptume dėmesį ir suvoktume, jog kažkas ne taip. Patikėkite, koks svarbus jums atrodytų vaizdas, garsas yra keletą kartų svarbesnis.

Priežastis, kodėl garsas svarbesnis už vaizdą

Garso kokybė sudaro apytiksliai 60 proc. visos filmuotos medžiagos įspūdžio, todėl negalima į tai žvelgti atmestinai. Tinkamai parinkę muzikinį foną žaidžiame ne tik atmosferos nuotaika, tačiau ir klausytojo vaizduote, skatiname mąstymą ir padedame iš tiesų pamatyti tai, ką norime perduoti. Moksliškai įrodyta, jog į muziką reaguojame tiek fiziškai, tiek psichologiškai: mus veikia balso tembras, tonas, girdimos melodijos ritmas ir tempas. Trankūs garsai blaško ir neleidžia susikoncentruoti, o tolygiai atliekama instrumentinė muzika nuramina, sudaro lėtai einančio laiko įspūdį. 

Simfonijos ne vaistinėms reklamuoti

Muzikos pasirinkimas šiame technologijų amžiuje yra beribis, tačiau rasti tikrai tinkamą garsų rinkinį – sudėtinga. Vaistinės reklamai mums nereikia nieko pompastiško, tačiau demonstruojant filmo pristatymą  iškilmingo renginio metu norime, kad žiūrovas pasakytų „oho“ ir papasakotų kitam. Tokį rezultatą pasiekti galime tik gebėdami vaizdą ir garsą suderinti taip, kad kiekviena skambančios melodijos sekundė atrodytų kurta rodomai medžiagai.

Unikalus rezultatas – unikali ir kaina

Kiekviena įmonė nori, jog jų klipas būtų kažkas naujo kitų akims, tačiau reikia nepamiršti ir ausų – pasirinkę gerai žinomą muzikinį kūrinį galbūt ir sulauksite trumpos pritarimo bangos, tačiau to tikrai neužteks, kad tai būtų įsimintina. Pripažinkite, kaip gerai jūs bekurtumėte patys, šios srities specialistas tai padarys dešimt kartų geriau. Pasiekti ypatingą rezultatą įmanoma. Kompozitorius jūsų klipui sukurs tinkamiausią melodiją. Investuoti lėšų į tokią paslaugą pravartu, jei jūsų klipe daug skirtingų nuotaikų, o jums patiems rasti tinkamą melodiją mažų mažiausiai per sunku. Žinokite, kad kompozitoriai turi kur kas geresnę klausą ir jei nesate įsitikinę, jog pasirinkote teisingai, galbūt būtų neblogai pasikonsultuoti?

Roberta KAVALIAUSKAITĖ