+370 671 28585 info@mediadia.com
Communication for business

Verslo sėkmė priklauso ir nuo elektroninio laiško

Verslo sėkmė priklauso ir nuo elektroninio laiško

Įkūrėte naują įmonę? Siūlote paslaugas? Ieškote būdų populiarinti ir skleisti naujas idėjas, tačiau nežinote, kokiu būdu pasiekti tikslinę auditoriją? Jums padės elektroninis laiškas, kurį mes vadiname naujienlaiškiu. 

Naujienlaiškis (newsletter) – vienas populiariausių verslo įrankių, kuriuo įmonė pateikia  klientams ir partneriams naujausią ir įdomiausią informaciją ir taip kuria savo įvaizdį.

Kurdami gerą įvaizdį, kuriate pelningą verslą. 

Kiekvienas dirbantis žmogus statistiškai kasdien praleidžia apie 30 procentų savo darbo laiko skaitydamas elektroninį paštą. Todėl naujienlaiškis tikrai pasieks adresatą. Kodėl jis efektyvus?

Atlikti tyrimai parodė, kad už kiekvieną eurą, kurį verslininkas išleidžia naujienlaiškio kūrimui, vidutinė grąža yra 44,25 !

Kasdien visame pasaulyje yra išsiunčiama daugiau nei 247 bilijonai elektroninių pranešimų. Dalis jų užplūsta ir Jūsų elektroninį paštą. Šių laiškų turinio greičiausiai net nežinote, nes didžiąją jų dalį igonoruojate arba ištrinate. Tačiau tarp visų laiškų Jūs aptinkate tokį, kurį perskaitote. Kodėl? Greičiausiai todėl, kad jį kūrė savo darbą išmananti komanda.

Naujienlaiškis padeda padidinti įmonės ar organizacijos žinomumą, pritraukia naujų klientų. Kitaip tariant, tai puikus būdas greitai ir paprastai pristatyti informaciją apie įmonę, jos teikiamas paslaugas ar produktą. 

 Net 897 mln. pasaulio gyventojų yra nuolat prisijungę prie elektroninio pašto mobiliuoju įrenginiu. 

Koks naujienlaiškis skaitomas?

  • Svarbiausia informacija

Žinokite, ką norite pasakyti. Trumpa ir aiški informacija – daug patrauklesnė skaitytojui.

  • Nuorodos

Naujienlaiškyje esanti nuoroda, nukreipianti į jūsų internetinę svetainę, padės greičiau su Jumis susisiekti.

  • Skelbkite informaciją apie renginius ir konferencijas

Suteikite galimybę išsamiau sužinoti apie Jūsų veiklą. Taip pritrauksite naujų klientų.

  • Nepersistenkite!

Žinutė, kuri pasieks vartotoją kartą per savaitę, bus daug veiksmingesnė, nei kasdien siunčiama informacija.

Apie Jūsų įmonę trumpai ir aiškiai ir tik kartą per savaitę!

Naujienlaiškis padeda pasiekti tikslinę auditoriją, didina įmonės ar organizacijos žinomumą, supažindina klientus su naujovėmis.

Ar tai padeda didinti pelną? Šis komunikacijos būdas – vienas veiksmingiausių siekiant pelno. Svarbu išsirinkti geriausius specialistus, kurie padės pasiekti geriausių rezultatų. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad esate teisingame kelyje.

Gerda PETRAVIČIŪTĖ