+370 671 28585 info@mediadia.com
Communication for business

10 priežasčių rinktis radijo reklamą

10 priežasčių rinktis radijo reklamą

Radijas jau šimtmetį  yra  viena populiariausių žiniasklaidos priemonių. Radijo klausosi 77 proc. 12-74 metų amžiaus Lietuvos gyventojų. Tačiau ne tik dėl šios priežasties radijas yra puiki terpė reklamai.

10 faktų apie reklamą radijuje 

Greičiausias vartotojo pasiekiamumas.
Radijas – viena operatyviausių priemonių paskleisti žinią.Orginalus reklaminis tekstas padidins reklamos sėkmę. Reklama gali nepasiekti klausytojo, jei ji nuobodi.

Radijas visur ir visada
Net jei nesiklausote radijo automobilyje, namuose, darbe ar prie kompiuterio, tai nereiškia, kad radijas jūsų nepasieks prekybos centre, lifte ar miesto centre. Jis yra visur. Klausotės mėgiamos muzikos – taip pat girdite radijo reklamą.

Kuriamas artimumo ryšys
Radijas yra viena artimiausių ir intymiausių žiniasklaidos priemonių. Kai girdite žmogų kalbant, koncentruojate savo dėmesį. Radijas veikia taip pat. Klausydamiesi girdime pašnekovą. Tai sukuria artimumo jausmą. O jei radijo laidos vedėjas paskelbia reklamą, informaciją taip pat išgirstame.

Radijas lavina vaizduotę
Garsu kuriama reklama lavina vartotojo vaizduotę. Geriausias reklamos kūrimo būdas – padėti reklamą sukurti pačiam vartotojui. Žmogus kas kartą reklamą gali išgirsti kitaip. Tai priklauso nuo nuotaikos ar dienos įvykių. Tokia reklama klausytojui nepabosta.

Vietos reklamai pakanka visada
Radijuje vietos reklamai visada pakanka, nes reklama trunka tik apie 15 sekundžių. Tokios trukmės reklama nevargina klausytojo. Priešingai nei televizijoje. Radijuje reklamą galite transliuoti dažniau.

Reklama nebrangi – poveikis patikrintas
Radijo reklama reikalauja mažiausiai investicijų, todėl galite daugiau investuoti į reklamos kūrimą. Tai tik padidina reklamos poveikį visuomenei.

Reklama mažiausiai 3 kartus per dieną
 Kad reklama būtų veiksminga, ji turi būti išgirsta arba pamatyta mažiausiai tris kartus.Televizija ar spauda ne visada turi galimybę transliuoti reklamą tokiu metu ir tokioje vietoje, kad vartotojas ją išgirstų tris kartus. Dėl to radijas – puikus sprendimas.

Išsirinkite būsimų klientų radiją
Lietuvoje veikia daugiau nei 30 radijo stočių. Žinoma, kiekviena stotis turi savo klausytojų ratą ir tai priklauso nuo radijuje grojamos muzikos ir laidų žanro. Jei teisingai pasirinksite radijo stotį, reklama bus efektyvesnė, versle bus pasiektas geresnis rezultatas.

Reklama radijuje, kaip pirmame puslapyje
Radijo eteryje skambančią reklamą išgirs kiekvienas. Ar ją išklausys, priklauso nuo reklamos rengėjų, bet tai tik jūsų pasirinkimo valia.Reklaminis skelbimas spaudoje dažniausiai nukeliamas į tolimiausią puslapį ir lieka pamirštas. Tačiau investicija į reklamą spaudoje kone du kartus didesnė.

Radijas – galimybės išskirtinei reklamai
Nuobodžiausios yra pasyviosios reklamos. Jos neįdomios klausytojui. Tačiau kaip reklamuotis, kad VIS DAR būtų įdomu?
Naujausios technologijos, garso takelių pasirinkimas, patrauklus tekstas ir balsas: šie tinkamai parinkti komponentai sukuria gerą radijo reklamą.

Trūksta išskirtinių idėjų kuriant? Džiaugiamės, kad galime Jums padėti. Mes noriai dalijamės idėjomis ir padedame jas įgyvendinti.

Gerda PETRAVIČIŪTĖ